Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Сennik wynajmu studio foto

Studio dostępne do wynajmu 24h/7 bez przerw.

Studio można zarezerwować zarówno telefonicznie t. 500 877 057 (w Pn-Nd od 10:00 do 18:00), jak również w dowolnym czasie on-line za pośrednictwem naszego Kalendarza.

  • Wynajem studia w porze nocnej (od 20-00 do 8-00) możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu. Przed dokonywaniem rezerwacji on-line sali w tych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt.
  • W studio obowiązuje ZAKAZ wchodzenia na salę bez zmiennego obuwia, w odzieży wierzchniej oraz z jedzeniem i napojami.

CENNIK: WYNAJEM STUDIA FOTOGRAFICZNEGO WROCŁAW

Podane ceny są cenami BRUTTO.

1h - jedna sala

Pon-Pt - 75 zł

Sob-Nd - 85 zł

Karnet 10h
(data ważności 3 miesiące od dnia zakupu)

650 zł (65 zł/1h)

Dzień zdjęciowy (9h) - jedna sala
(rezerwacja telefonicznie lub mailowo)
495 zł
(kolejna godzina 55 zł/h)
Dzień zdjęciowy (9h) - całe studio
(rezerwacja telefonicznie lub mailowo)
900 zł
(kolejna godzina 100 zł/h)
Nietypowe sesje
(warsztaty, projekty, castingi, catering itp.)
wycena indywidualna
Asystent
(po wcześniejszym uzgodnieniu)
40 zł/1h (min.2h)
Metr zużytego tła kartonowego
45 zł/1m

 

  • Minimalny czas wynajmu wynosi 1h; w godz. od 20-00 do 8-00 min. czas - 4h.
  • Zadatek za wynajem wynosi 100%. Opłatę należy dokonać w ciągu 12 godzin od momentu rezerwacji sali. Jeśli opłata nie zostanie wniesiona – rezerwacja zostaje anulowana automatycznie.
  • Dostęp do stanowiska do wizażu na 1,5 godziny przed sesją oraz do kuchni bez dodatkowych opłat (w godzinach pracy recepcji 10.00-18.00, poza tym czasem - 30 zł/h). Podczas rezerwacji należy uprzedzić menedżera studia o chęci skorzystania ze stanowiska do wizażu.
  • Pieniądze za niewykorzystany karnet lub niewykorzystane godziny wynajmu w karnecie nie są zwracane. Karnet na wynajem studio nie podlega zawieszeniu, wznowieniu lub przedłużeniu.
  • W przypadku jeśli ilość uczestników podczas sesji zdjęciowej jest większa niż 7 osób lub podczas wynajmu przeprowadzony będzie projekt fotograficzny/ filmowy lub warsztat/ szkolenie osoba dokonująca rezerwacji jest zobowiązana zawiadomić menedżera studia o tym fakcie oraz podać ilość uczestników i dokładny harmonogram wydarzenia. W przeciwnym wypadku będziemy musieli poprosić o zwolnienie Sali o 30 min. wcześniej, aby przygotować ją dla następnych osób. 
  • Po zakończeniu zdjęć należy zdać salę w takim stanie w jakim była przyjmowana. Dziesięć minut przed końcem wyznaczonego czasu menedżer studia uprzedzi Was o kończącym się czasie oraz wejdzie do sali pięć minut przed końcem czasu wynajmu żeby przyjąć salę. Wyjście z sali powinno nastąpić nie później niż w godzinę zakończenia wynajmu studia, by nie blokować pracy kolejnym Klientom.

Warunki rezerwacji studio

Warunki opłat

Regulamin BIG studio

Wzór umowy najmu

Listę dostępnego sprzętu można obejrzeć tutaj: Wyposażenie studia

©2014-2017 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej