Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Fotoksiążki

W swojej Ofercie posiadamy tzw. fotoksięgi PRO (fotoalbumy PRO), charakteryzujące się wysoką, fotograficzną jakością druku i trwałymi grubymi kartkami. W naszej ofercie znajdują się dwa warianty fotoksiąg -  Standard oraz Premium.

Co wyróżnia nasze fotoalbumy?

  • Strony fotoalbumu są wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym. Sztywne strony fotoalbumu dzięki specjalnym, plastikowym przekładkom gwarantują jego trwałość na co najmniej 10 lat.
  • Rozkładówki fotoksięgi wykonywane są jako całość – sąsiadujące strony drukowane są na jednej karcie, dzięki czemu nie widać miejsca łączenia stron. Takie rozwiązanie nie tylko pozytywnie wpływa na wygląd fotoksięgi, ale również daje możliwość zamieszczenia większej ilości zdjęć na rozkładówce

Do pakietów dotyczących sesji zdjęciowych dodawane są fotoalbumy Standard (format 20x20, 10 rozkładówek). Aby spełnić preferencje naszych klientów, istnieje możliwość wyboru wariantu oprawy fotoalbumu z poniższych wzorników. W wersji Standard fotoksięgi można wybrać materiał oprawy (tkanina, eko-skóra), kolor oraz rodzaj okładki (zdjęciowa, gładka, z okienkiem). Za dopłatą do pakietu na sesje zdjęciową można zamiast fotoksięgi Standard zamówić fotoalbum Premium.

Fotoksięgi PREMIUM charakteryzują się znacznie szerszym wyborem wzorów rozkładówek i dodatkowych opcji. Przy zamówieniu fotoksięgi Premium istnieje możliwość wyboru formatu fotoksięgi, ilości stron albumu, rodzaju okienka i papieru fotograficznego. Na życzenie możliwe jest także zaokrąglenie narożników, wykonanie graweru, stempla oraz zamówienie ozdobnego opakowania na album. Ze względu na ilość dostępnych opcji cena fotoksięgi Premium ustalana jest indywidualnie.

 

Okładki STANDARD:

Fotoksiazki okladki


Wzórniki Eko-Skóra STANDARD:

Okladki skora


Wzórniki Tkaniny STANDARD:

Okladki textil

©2014-2018 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej