Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Portret - warsztaty fotograficzne z Magdaleną Berny

20.07.17

Zapraszamy Was na kolejne warsztaty fotografii dziecięcej z Magdą. Tym razem pośród modeli pojawi się także chłopiec. Nauczycie się więc jak odpowiednio zaplanować sesję i dobrać stylizację nie tylko dla dziewczynek. Magda pokaże Wam jak pracować ze światłem, aby otrzymać charakterystyczny dla niej, bajkowy efekt. Podczas części praktycznej zdjęcia będziecie robić przy świetle zastanym, a także przy ciągłym oświetleniu studyjnym. Prowadząca zaplanowała kilka stylizacji dla każdego modela, więc w połączeniu ze studyjnymi aranżacjami otrzymacie naprawdę wiele doskonałych kadrów. Ponadto dowiecie się jak odtworzyć podobne warunki w domu. Dzięki części poświęconej postprodukcji poznacie tajniki obróbki Magdy. Dzięki temu nauczycie się w jaki sposób uzyskać subtelne i delikatne portrety, którymi będą zachwycać się wszyscy.

PROGRAM

8.45 - 9.00 - Powitanie uczestników, sprawy organizacyjne

TEORIA

9.00-10.30 - wprowadzenie, prezentacja portfolio prowadzącej, opowieść o tym, gdzie szukać inspiracji, miejsc, jak dobierać kolory i stylizacje do urody modelki, jak pracować z dziećmi, jak robić zdjęcia studyjne bez studia itd.

PRAKTYKA

11.00-14.30 - fotografowanie przy świetle zastanym w studio (każdy z uczestników będzie miał możliwość indywidualnej pracy z modelką, oczywiście ze wsparciem prowadzącej; w tym secie planujemy minimum trzy różne stylizacje). Fotografować będziemy w dwóch różnie zaaranżowanych przestrzeniach. Jeden set zdjęć, jeśli dopisze nam pogoda, wykonamy na zewnątrz, wykorzystując niesamowite otoczenie BIG studio.

14.30-15.30 - lunch

15.30-17.30 - fotografowanie ze światłem studyjnym ciągłym

POSTPRODUKCJA

17.30-19.00 - Na przykładzie wykonanych wcześniej 2-3 zdjęć, prowadząca pokaże swój styl obróbki (wykorzystywane będą programy: Adobe Lightroom i Photoshop); każdy uczestnik warsztatów otrzyma autorski zestaw presetów do Lightrooma

ZAPEWNIAMY

• całodzienne warsztaty fotograficzne w studio

• trzy sesje fotograficzne (ponad pięć godzin fotografowania pod okiem prowadzącej)

• modelkę i modela

• grupę nie większą niż 8 osób

• autorski zestaw presetów do Lightrooma

• lunch, napoje, ciasto

• powarszatowe wsparcie

WYMAGANIA

Własny aparat (obiektyw najlepiej portretowy) Umiejętność obsługi posiadanego sprzętu

Data: 30.09.2017 r.

Miejsce: BIG Studio - Wrocław ul. Ruska 47/48a (piętro 2)

Koszt warsztatów: 950 PLN (cena zawiera VAT)

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki 50% ceny, decyduje kolejność wpłat. Rezygnacja z warszatów może nastąpić najpóźniej na tydzień przed planowanym terminem warszatów, pod warunkiem znalezienia (przez Uczestnika lub organizatorów) osoby na zwalniane miejsce. Wpłata pozostałej kwoty powinna nastąpić najpóźniej na dwa tygodnie przed terminem warsztatów.

W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników (6 osób) organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów.

Warsztaty Magdalena Berny
Warsztaty Magdalena Berny
Warsztaty Magdalena Berny
Warsztaty Magdalena Berny
Warsztaty Magdalena Berny
Warsztaty Magdalena Berny
Warsztaty Magdalena Berny
Warsztaty Magdalena Berny
<< Powrót

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej