Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Warsztaty Fotograficzne - Grzegorz Malinowski

07.06.18

Warsztaty fotograficzne z Grzegorzem Malinowskim to maksimum przekazanej wiedzy i czasu poświęconego na praktykę. Do stworzenia udanego portretu potrzeba dobrze zgranego duetu jakim jest model oraz fotograf. Grzegorz wytłumaczy Wam jak bardzo ważna jest dobra relacją z modelką i jak ją nawiązać, aby wspólnie osiągnąć sukces. Zaangażowanie i emocje to elementy, które w połączeniu z odpowiednim światłem pomogą Wam tworzyć prawdziwą sztukę.

 

STUDIO, ŚWIATŁO, MODELKI

- 3 piękne modelki

- 6 planów zdjęciowych

- 8 godzin praktycznych zajęć

- 3 osobowe grupy

 

Podczas warsztatów dowiecie się jak odpowiednie przygotować się do sesji, rozpoczynając od wyboru miejsca, przez przygotowanie sprzętu, a na zaplanowaniu stylizacji kończąc. Grzegorz wyjaśni w jaki sposób ujarzmić światło, jak korzystać z modyfikatorów i innych narzędzi w studio, aby otrzymać wyjątkowe portrety. Dowiecie się, co sprawia aby zdjęcie było atrakcyjne i jak interesująco budować kadry. Poznacie cały proces powstawania zdjęć: od planowania sesji po postprodukcję. Dodatkowo Grzegorz opowie z jakich publikacji, lektur warto korzystać.

Aby warsztaty były wyjątkowo komfortowe zorganizowane zostaną niewielkie grupy- jedynie po trzy osoby. Dzięki temu każdy z uczestników będzie miał możliwość indywidualnej pracy z modelką, wizażystką i stylistką. Grupy działają na zasadzie jedna modelka dla jednego uczestnika, pozostali są asystentami. Zaplanowane są trzy sety zdjęciowe trwające po 1,5h, a więc każdy będzie wykonać trzy własne sesje zdjęciowe. Każdy z uczestników, zgodnie z podpisaną umową, będzie mógł publikować wykonane zdjęcia we własnym portfolio do celów niekomercyjnych.

 

PARTNERZY:

Quadralite (prezentacja lamp i modyfikatorów )

Quadralite (wcześniej Quantuum) oferuje zarówno profesjonalistom jak i pasjonatom fotografii rozwiązania w zakresie studyjnego oraz plenerowego oświetlenia. Produkty znajdujące się w ich ofercie łączy wysoka jakość i przystępna cena. Poza lampami błyskowymi, Quadralite oferuje również szeroki wachlarz modyfikatorów, dzięki którym można modelować światło niezwykle łatwo i efektywnie. Sprzęt można wykorzystać nie tylko w dużym, profesjonalnym studiu fotograficznym , ale idealnie sprawdzi się również dla rozpoczynających pracę w studiu. Właśnie dla początkujących w ofercie Quadralite pojawiły się specjalne i poręczne zestawy oświetleniowe.

Najlepszefoto.pl

Doskonale znana każdemu fotografowi marka. Przedstawiciel, Piotr Krupiński, przedstawi ofertę i zaprezentuje nowości. Będzie można obejrzeć Fotoalbumy, Fotoksiążki drukowane na najwyższej jakości maszynach Canon DreamLabo oraz HP Indigo. Dla każdego uczestnika katalog z oferowanymi przez firmę produktami oraz specjalny rabat.

 

Termin warsztatów: 19.07.2018 r.

Czas trwania: 10.00-18.00

Koszt warsztatów: 690 PLN

Miejsce: Big Studio - Wrocław, ul. Ruska 47/48a (ll piętro)

Liczba uczestników: 9 osób

W cenie warsztatów catering, napoje oraz ciepły posiłek.

Zadatek rezerwacyjny 350zł, wystawiamy FV.

Pytania o szczegóły dotyczące przelewu i dostępności miejsc prosimy kierować na adres mailowy: photo@exclusive.pl.

Kontakt: Grzegorz Malinowski tel: 531 171 939

Grzegorz-Malinowski-1
Grzegorz-Malinowski-2
Grzegorz-Malinowski-3
<< Powrót

©2014-2020 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej