Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Mikołajkowy event fotograficzny

01.12.16

Mikołajkowy event fotograficzny to wydarzenie dla wszystkich fotografów, którzy chcieliby wzbogać swoje portfolio oraz rozwinąć swoje umiejętności.

Na ten wieczór oddajemy do Waszej dyspozycji studio wraz ze sprzętem oświetleniowym, dzięki czemu będzie mogli pracować w naprawdę komfortowych warunkach. Temat świąteczno-sylwestrowo-mikołajkowy. Będa choinki i bożonarodzeniowe dekoracje. Wyjątkowe, tematyczne stylizacje zapewnią nam: Bandurska design oraz Feema Wrocław. Będzie więc w czym wybierać. Pozować będą piękne modelki.

Aby event nie był samą pracą, ale także miłym, towarzyskim spotkaniem zapewnimy Wam napoje i przekąski. Będzie więc można odetchnąć i po prostu porozmawiać.

Wydarzenie zaplanowane jest na 09.12.2016 r. (piątek).

Wizaż i stylizacja od godz. 18.00, a rozpoczęcie zdjęć o godz. 20.00. do ok. 2.00.

W sumie, przez 6 godzin będzie można próbować, testować i fotografować.

Zapraszamy fotografów, którzy chcieliby popracować z innymi specjalistami, wymienić się z nimi swoją wiedzą i poznać ciekawych ludzi. Event mikołajkowy to czas na dopracowanie swoich umiejętności oraz na zapoznanie się z warunkami pracy w naszym studiu. Jeśli macie swoje pomysły na zdjęcia, zachęcamy do zabrania ze sobą własnych rekwizytów. Własna inwencja twórcza mile widziana. Chcemy, aby pracowało Wam się komfortowo, dlatego też mamy ograniczoną ilość miejsc dla uczestników-fotografów: 7-8 osób.

W tym celu prosimy o kontakt pod nr tel. 📞 500 877 057 lub wiadomość za pośrednictwem facebooka.

Zapraszamy!

mikolajkowy-event-fotograficzny_duze
<< Powrót

©2014-2020 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej