Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Mikołajkowy Event Fotograficzny 2017

05.11.17

Ze względu na Wasze pozytywne opinie na temat ubiegłorocznego wydarzenia, postanowiliśmy zorganizować je dla Was również w tym roku.

Zasady bez zmian:

- Całe studio do Waszej dyspozycji w godz. 18.00-24.00. Obie sale, wszystkie aranżacje, dodatki i rekwizyty będą dla Was dostępne. Oczywiście tematem przewodnim są mikołajki, ale możecie zaplanować także nie-świąteczne kadry w neutralnych częściach studia.

- Pozować dla Was będą profesjonalne modelki, dzięki czemu poszerzyć możecie swoje portfolio o doskonałe zdjęcia. Aby utrzymać klimat, dziewczyny będą miały zapewnione świąteczne stylizacje, a o perfekcyjny wizerunek zadbają doświadczone wizażystki.

- Aby miło spędzić z Wami czas, zapewnimy Wam przekąski i napoje, a szampanem wzniesiemy wspólny toast za kończący się rok i przyszłe sukcesy.

- Ponieważ chcemy, aby fotografowało Wam się komfortowo, ilość uczestników jest ograniczona. O miejscach decyduje kolejność potwierdzonych rezerwacji.

A więc jeśli jesteś pasjonatem fotografii i chcesz spędzić miły wieczór w doborowym towarzystwie, popracować z innymi specjalistami, poznać ciekawych ludzi i nawiązać nowe kontakty oraz wymienić się swoją wiedzą z innymi to jest to idealne wydarzenie dla Ciebie.

W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt pod nr 500 877 057.

Termin: 08.12.2017 r.

Czas trwania: 18.00-24.00

Mikołajkowy event fotograficzny
<< Powrót

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej