Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Sebastian Preus i portret kobiecy - fotowarsztaty

27.09.17

Zapraszamy na warsztaty poświęcone kobiecemu portretowi oraz obróbce zdjęć.

Prowadzącym jest Sebastian Preus znany ze wspaniałych, pełnych emocji portretów. Jego zdjęcia wyróżniają się , wypracowaną przez lata i charakterystyczną, obróbką z pięknymi kolorami i światłem.

Warsztaty trwają dwa dni.

Podczas pierwszego dnia zostaną omówione podstawy fotografii studyjnej. Sebastian opowie o rodzajach światła (błyskowe i zastane) oraz o rodzajach modyfikatorów i ich wykorzystaniu. Do Waszej dyspozycji przez cały dzień będzie stylowa sala LOFT. Ponadto dowiecie się jak niskim kosztem, zaaranżować własne, domowe studio do celów fotografii portretowej. Następnie zaplanowane jest wyjście w plener. Tam omówicie jak planować zdjęcia przy zastanych warunkach. Sebastian nauczy Was na co zwracać uwagę aby kadry były interesujące. Zobaczycie w jaki sposób można wykorzystać światło oraz cienie, aby nadać zdjęciu głębi.

Towarzyszyć będa Wam dwie piękne modelki Karolina i Darja, a całość jest zaplanowana tak, aby każdy mógł maksymalnie wykorzystać czas na praktykę, a także na omówienie postępów z prowadzącym. Pod jego okiem nauczycie budowania wyjątkowych kadrów, a on sam skoryguje Wasze ewentualne błędy.

Drugi dzień w całości zostanie poświęcony postprodukcji. Od samych podstaw czyli wywołania RAW/NEF do otrzymania gotowego zdjęcia. Sebastian zaprezentuje Wam sprawdzone sposoby na ułatwienie sobie pracy m.in zaprezentuje narzędzia, z których warto korzystać. Poznacie również sposoby na zmianę kolorystyki zdjęcia, aby miało ono wyjątkowy klimat. W celu zaoszczędzenia czasu podczas obróbki zdjęć dowiecie się w jaki sposób tworzyć i zapisywać akcje w Photoshopie oraz presety w Ligtroomie. Na koniec Sebastian zaprezentuje Wam obróbkę High end, oraz zasady o jakich należy pamiętać.

Termin warsztatów :  07-08.10.2017 r.

Koszt warsztatów :  700PLN

Miejsce :  Wrocław , Big Studio ul. Ruska 47/48a (ll piętro)

Liczba uczestników :  8-12 osób

7.10 godziny 9-18. Fotografia – tego dnia należy zabrać ze sobą aparat fotograficzny z obiektywem portretowym.

8.10 godziny 9-16. Tego dnia należy zabrać ze sobą komputer z zainstalowanym pakietem Photoshop + Lightroom (można pobrać wersję demonstracyjną). Wszystkie dodatkowe pluginy będą udostępnione w wersji demo. Cena zawiera dwa dni warsztatów, posiłek w ciągu dnia i przekąski.

 

Sebastian Preus
Sebastian Preus
Sebastian Preus
Sebastian Preus
Sebastian Preus
Sebastian Preus
Sebastian Preus
Sebastian Preus
Sebastian Preus
Sebastian Preus
<< Powrót

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej