Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Sesje Świąteczne 2017

02.11.17

Bożonarodzeniowe aranżacje są już dostępne i pozostaną w studiu do 04 stycznia 2018 r.

Pięknie ozdobione choinki, migoczące światełka, prezenty oraz wiele innych świątecznych rekwizytów czekają na Waszą wizytę.

W każdej sali znajdziecie kilka tematycznych stref, dzięki czemu otrzymacie więcej zróżnicowanych zdjęć.

W sali DREAM motywem przewodnim świątecznych dekoracji jest biel i złoto, a dodatkowo zaaranżowaliśmy tam niezwykłą strefę zimową idealną dla dzieci.

W sali LOFT, postawiliśmy na ciepłe kolory współgrające z drewnianym kominkiem i ceglaną ścianą, w kolejnej fotostrefie umieściliśmy oryginalną choinkę z dekoracjami w kolorach mroźnego srebra i błękitu.

Nasze świąteczne aranżacje sprawdzą się nawet przy licznej rodzinie, a autentyczne dekoracje sprawią, że zdjęcia, w przeciwieństwie do tych robionych na tle fotograficznym, będą bardzo naturalne.

Jeżeli macie pytania dotyczące sesji bożonarodzeniowej zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem - Sesja Świąteczna - Niezapomniane Chwile.

Rezerwacji terminów na sesje świąteczne można dokonać pod nr tel.500 877 057.

A wszystkich fotografów, którzy chcieliby skorzystać ze studia dla siebie, swoich najbliższych lub klientów zachęcamy do wygodnej rezerwacji on-line sal LOFT i DREAM.

loft świąteczny 2017
Dream świąteczny 2017
<< Powrót

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej