Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Szkolenie "Studyjne minimum"

22.10.16

Serdecznie zapraszamy na szkolenie poświęcone studyjnej fotografii rodzinnej i dziecięcej. Celem szkolenia jest pomoc fotografom, którzy nigdy nie pracowali w studiu.

POZNASZ podstawowe zasady pracy z rodzinami i dziećmi w studiu fotograficznym oraz zapoznasz się ze sprzętem studyjnym. Każdy będzie mógł popracować z małymi modelami przy świetle zastanym oraz ze sprzętem studyjnym, więc będziesz mógł uzupełnić swoje portfolio studyjnymi zdjęciami.

Poniżej krótki opis programu szkolenia:

  1. Sprzęt fotograficzny do zdjęć w studiu (porozmawiamy o aparatach i obiektywach oraz o innym sprzęcie, który jest przydatny w pracy w studiu).
  2. Podstawowe zasady fotografii studyjnej oraz zasadnicze problemy początkujących przy pracy ze sprzętem studyjnym.
  3. Praca w studiu z rodzinami i dziećmi (jak przygotować się do sesji w studiu i właściwości pracy w studiu z małymi dziećmi).
  4. Praca w studiu przy świetle zastanym (wszystko o ustawieniach aparatu i o podstawowych zasadach pracy przy świetle dziennym w studiu) + praktyka na małych modelach.
  5. Praca przy świetle studyjnym (zapoznasz się ze sprzętem studyjnym, dowiesz się jak z nim pracować, przy jakich ustawieniach aparatu itp) + praktyka na małych modelach.
  6. Pytania i odpowiedzi.

W programie również przerwa na kawę.

WYMAGANIA: Na warsztaty prosimy zabrać ze sobą aparat. Konieczna jest podstawowa znajomość obsługi aparatu (czas naświetlania, przysłona, ISO i ich wzajemne zależności).

Termin: 28.10.2016r.

Czas trwania: 15.00 – 18.00.

Modele: dzieci 8 i 10 lat.

Liczba uczestników: 10 osób.

Zapisy i informacje: t. 500-877-057

Miejsce: BIG studio Wrocław, ul.Ruska 47/48a (piętro 2).

szkolienie_big
<< Powrót

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej