Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Szkolenie Studyjne Minimum w Studio

15.04.17

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję szkolenia "Studyjne minimum", celem którego jest pomoc fotografom, którzy nigdy nie pracowali w studiu. 

Podczas naszego szkolenia poznasz podstawowe zasady pracy w studiu, nauczymy Cię obsługi sprzętu oświetleniowego oraz pokażemy różnice pomiędzy światłem zastanym a studyjnym. Dowiesz się z jakimi ustawieniami aparatu pracować.📷

Każdy będzie mógł popracować ze modelami. Dzięki temu wzbogacisz swoje portfolio o zdjęcia studyjne, a po szkoleniu będziesz mógł pracować w studiu samodzielnie.

PROGRAM SZKOLENIA:

  • Opowiemy o podstawowych zasadach fotografii studyjnej oraz zasadniczych problemach początkujących przy pracy w studiu. Porozmawiamy o aparatach i obiektywach oraz o innym sprzęcie, który jest przydatny w pracy w studiu.
  • Praca w studiu przy świetle zastanym (podstawowe zasady pracy w studiu przy świetle zastanym, ustawienia aparatu) + praktyka na modelach.
  • Praca ze światłem studyjnym (zapoznasz się ze sprzętem studyjnym, dowiesz się jak z nim pracować i przy jakich ustawieniach aparatu) + praktyka na modelach.
  • Każdy z uczestników otrzyma 1 godzinę wynajmu naszego studia GRATIS. 🎁

WYMAGANIA: Na warsztaty prosimy zabrać ze sobą aparat. Konieczna jest podstawowa znajomość obsługi aparatu (czas naświetlania, przysłona, ISO i ich wzajemne zależności).

Termin: 06.05.2017r.

Czas trwania: 14.00 – 19.00.

Liczba uczestników: 5-10 osób.

Koszt: 150 zł

Zapisy i informacje: ☎ ‎‎500-877-057

Miejsce: BIG studio Wrocław, ul.Ruska 47/48a (piętro 2).

szkolenie-studyjne-minimum
<< Powrót

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej