Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Warsztaty z Aleksandrą Salamon

04.03.17

Aleksandra Salamon - młoda fotografka, artystka- pasjonatka, która na co dzień zajmuje się nauczaniem fotografii. Prowadzi zajęcia z fotografii studyjnej, portretu oraz aktu.

Podczas dwudniowych warsztatów fotograficznych Aleksandra podzieli się z Wami swoimi autorskimi technikami - stylem wykorzystania światła zastanego oraz obróbką zdjęć.

Prowadząca w trakcie zajęć będzie Wam udzielała wskazówek, dzieliła się swoją wiedzą oraz odpowiadała na Wasze pytania. Pokaże jak buduje kadry, pracuje z modelką oraz jak przedstawić kobietę, aby uwydatnić jej urodę w portrecie, a także jak wyrazić piękno kobiecego ciała poprzez zmysłowość i subtelność. Pomoże Wam zrozumieć i wykorzystać potencjał światła zastanego. Nauczycie się jak pokazywać emocje w portrecie, które sprawią, że zdjęcie będzie wyjątkowe i wyróżni się pośród innych. Ponadto zaprezentuje autorskie techniki retuszu, które wykorzystuje w swoich pracach- szybko i efektownie oraz profesjonalnie i dokładnie. Dowiecie się jak uzyskać wspaniały efekt w kilkanaście minut oraz dlaczego czasem warto poświęcić więcej czasu na postprodukcję.

Warsztaty są niepowtarzalną okazją do stworzenia niesamowitych zdjęć pod okiem prowadzącej.

Warsztaty trwają dwa dni.

Pierwszy dzień przeznaczony jest na zdjęcia, podczas drugiego zaplanowany jest retusz zdjęć zrobionych dnia poprzedniego. Poza współpracą w grupie, skupicie się głównie na pracy indywidualnej. Zapewnione będą dwie zjawiskowe i doświadczone modelki. Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób bardziej doświadczonych jak i rozpoczynających swoją przygodę z fotografią.

W trakcie zajęć:

I DZIEŃ -Omówicie jak budować kadry, jak pracować z modelką doświadczoną, a jak z początkującą lub nie posiadającą doświadczenia wcale. Jak ustawiać modelki, na co należy zwrócić uwagę przy portrecie, a na co przy szerszym kadrze oraz wiele innych ciekawostek. - Dowiecie się jak wykorzystać potencjał światła dziennego oraz stałego.

II DZIEŃ -Zobaczycie jak analizować obraz, jak wybrać najlepsze ujęcia, a także poznacie techniki postprodukcji, które Aleksandra wykorzystuje w swoich pracach.

Data: 1-2 kwietnia 2017 r. (2x 8h)

Czas trwania: 10-18

Miejsce: BIG studio Wrocław, ul.Ruska 47/48a (piętro 2)

Ilość miejsc: 10

Zapisy oraz wszelkie pytania: przez fanpejdż Aleksandra Salamon photographs

Potwierdzeniem oraz gwarancją miejsca na warsztatach jest rezerwacja i wniesienie opłaty w formie zadatku.

alex_salamon_big_studio
alex_salamon_foto_studio
foto_studio_alex_salamon
alex_salamon_studio_foto
alex_salamon
<< Powrót

©2014-2020 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej