Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Warsztaty z Barbarą Pietrzak

27.01.17

Każdy kto interesuje się fotografią noworodkową zdaje sobie sprawę jak trudna jest to sztuka, wymagająca wiele serca i cierpliwości. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, mamy przyjemność zaprosić Was na Warsztaty fotografii noworodkowej. Prowadzącą jest wspaniała Barbara Pietrzak, która podzieli się z Wami tajnikami swojej pracy.

Dla kogo?

• Jeśli interesuje Cię trudna sztuka fotografowania maluszków lub masz zamiar zajmować się tym profesjonalnie.

• Jeśli chcesz poznać sprawdzone, bezpieczne sposoby na sfotografowanie noworodka.

• Jeśli chcesz poznać sekrety fotografii noworodkowej.

• Jeśli chcesz dopracować swój warsztat tak, aby uzyskać piękne efekty, które przyciągną klientów.

• Jeśli chcesz wymienić uwagi i doświadczenia z innymi uczestnikami.

• Jeśli chcesz zadać pytania prowadzącej i rozwiać swoje wątpliwości.

Podczas warsztatów omówicie najlepsze sposoby na przygotowanie się do sesji (stanowisko: tła, kolory, gadżety, sprzęt) oraz, co powinno być zawarte w Waszej ofercie, aby była atrakcyjna klientów. Dowiecie się jak układać/ubierać i pozycjonować Maluszka na bean bag-u oraz w koszyczkach/propsach. Dodatkowo pokażemy Wam jak wykonać zdjęcie na dłoni oraz wspólne z rodzicami. Podpowiemy jak sprawnie zmienić tło/ kocyk, aby sesja nie trwała więcej niż 3 godziny, oraz jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Prowadząca zdradzi Wam najlepsze metody na uspokajanie i usypianie Maluszków oraz jak odpowiednio zadbać o ich bezpieczeństwo w trakcie zdjęć. Podczas części praktycznej będziecie doskonalić swój warsztat robiąc zdjęcia noworodkom pod opieką prowadzącej. Na koniec Basia pokaże Wam obróbkę zdjęć krok po kroku w PS i podpowie na co zwrócić szczególną uwagę, a czego się wystrzegać.

Wymagania: Na warsztaty prosimy zabrać ze sobą aparat wraz z jasnym obiektywem, tzn. 50 mm, opcjonalnie 85mm oraz 100mm. Ze względu na komfort Waszej pracy ilość miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność wpłat.

Data: 04.03.2017 r.

Czas trwania: 10-18

Miejsce: BIGstudio, ul. Ruska 47/48a lok2a, 50-079 Wrocław

Zapraszamy serdecznie!

warsztaty_fotografii_noworodkowej
Karol_13dni
BR8A6607
Nel_9_dni
Kornelia_11dni
Nel_9_dn
nina1
nina2
Wiktoria_9dni
<< Powrót

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej