give you the biggest scale of gs rolex day date 36mm m118208 0343 mens watch.dessert e liquid forum in the using superior devices, high-quality things.
Warsztaty Magdalena Berny | BIG studio | Wrocław

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Warsztaty z Magdaleną Berny

03.02.17

Chyba nikomu, kto interesuje się fotografią dziecięcą nie trzeba przedstawiać tej fotografki. Jej prace charakteryzuje własny, wypracowany przez lata styl. Zdjęcia wyróżniają się wyjątkową, bajkową atmosferą. Doskonałe operowanie światłem sprawia, że jej fotografie są wręcz magnetyczne. Magda potrafi doskonale uwiecznić dziecięce emocje, ich delikatność, niewinność, czystość, zamyślenie. Zdjęcia emanują spokojem, nostalgią, pięknem.

Jeżeli jesteście pod wrażeniem zdjęć Magdy i chcecie poznać sposób jej pracy, zadać jej nurtujące Was pytania to te warsztaty są dla Was.

Podczas warsztatów z dziecięcego portretu będzie możliwość fotografowania zarówno przy świetle zastanym jak i ciągłym oświetleniu studyjnym.

Pierwsza część warsztatów poświęcona będzie portretom w konwencji wiosennej, nauczymy się jak zaplanować sesję w takim klimacie i kolorystyce, jak dobrać ubrania i szukać miejsc z odpowiednim światłem (światłem naturalnym). Wykonamy również mini-sesję na zewnątrz (jeżeli warunki pogodowe będą sprzyjające).

Druga część warsztatów poświęcona będzie wykonywaniu portretów z prostym zestawem ciągłego oświetlenia studyjnego.

Portrety będziemy wykonywać w studio, ale w taki sposób i w takich warunkach, żeby później, w prosty sposób można było te warunki odtworzyć w domu.

PROGRAM

8.45 - 9.00 - Powitanie uczestników, sprawy organizacyjne

TEORIA

9.00-10.30 - wprowadzenie, prezentacja portfolio prowadzącej, opowieść o tym, gdzie szukać inspiracji, miejsc, jak dobierać kolory i stylizacje do urody modelki, jak pracować z dziećmi, jak robić zdjęcia studyjne bez studia itd.

PRAKTYKA

11.00-14.30 - fotografowanie przy świetle zastanym w studio (każdy z uczestników będzie miał możliwość indywidualnej pracy z modelką, oczywiście ze wsparciem prowadzącej; w tym secie planujemy minimum trzy różne stylizacje). Fotografować będziemy w dwóch różnie zaaranżowanych przestrzeniach. Jeden set zdjęć będzie poświęcony na stworzenie mini opowieści fotograficznej

14.30-15.30 - lunch

15.30-17.30 - fotografowanie ze światłem studyjnym ciągłym

POSTPRODUKCJA

17.30-19.00 - Na przykładzie wykonanych wcześniej 2-3 zdjęć, prowadząca pokaże swój styl obróbki (wykorzystywane będą programy: Adobe Lightroom i Photoshop); każdy uczestnik warsztatów otrzyma autorski zestaw presetów do Lightrooma

ZAPEWNIAMY

• całodzienne warsztaty fotograficzne w studio, trzy sesje fotograficzne (ponad pięć godzin fotografowania pod okiem prowadzącej)

• dwie modelki

• grupę nie większą niż 8 osób

• autorski zestaw presetów do Lightrooma

• imienny certyfikat potwierdzający udział w warsztatach

• lunch, napoje, ciasto Powarszatowe wsparcie

WYMAGANIA

Własny aparat (obiektyw najlepiej portretowy) Umiejętność obsługi posiadanego sprzętu

Data: 27.05.2017 r. oraz 28.05.2017 r.

Miejsce: BIG Studio - Wrocław ul. Ruska 47/48a (piętro 2)

Koszt warsztatów: 925 PLN (cena zawiera VAT)

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki 50% ceny, decyduje kolejność wpłat. Wpłata pozostałej kwoty powinna nastąpić najpóźniej na dwa tygodnie przed terminem warsztatów.

Pytania o szczegóły dotyczące przelewu i dostępności miejsc prosimy kierować na adres mailowy: warsztaty.berny@gmail.com

warsztaty_Magdalena_Berny_4
warsztaty_Magdalena_Berny_3
warsztaty_Magdalena_Berny_2
warsztaty_Magdalena_Berny_1
<< Powrót

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej