Facebook Analytics

Територия возможностей
для твоих идей

Studio mieści się w samym centrum Wrocławia, nieopodal Rynku. Dzięki dogodnej lokalizacji dojazd jest bezproblemowy z każdej części miasta.

Oferujemy 250 m2 powierzchni, w skład których wliczają się dwie sale po 85 m2. Oba pomieszczenia są nietuzinkowo zaaranżowane i każde z nich posiada swój wyjątkowy charakter. Duża powierzchnia pomieszczeń, a także brak kolumn i innych przeszkód zezwala na szeroki wachlarz możliwości adaptacyjnych i stylizacyjnych. Meble, rekwizyty oraz sprzęt możesz ustawić według własnego konceptu, tak aby osiągnąć swój zamierzony efekt. Przestronne okna znajdujące się na całej długości ścian umożliwiają swobodne wykorzystanie światła dziennego. Ponadto istnieje możliwość aby skorzystać z naszej rekwizytorni, niezliczona ilość akcesoriów pozwoli na niepowtarzalne aranżacje scen.

Czas pracy umili wyodrębniona strefa wypoczynku wraz zapleczem kuchennym oraz dostępne WiFi.

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej