Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Fotografia odzieży - zdjęcia typu duch

Co sprawia, że decydujemy się kupić ubrania w sieci? To fotografia odzieży, która pozwala wyobrazić sobie, jak będziemy w nich wyglądać. Wybierając właściwe zdjęcia ubrań, umożliwiasz swoim klientom ocenę, czy będzie to dla nich trafny zakup.

Fotografia produktowa odzieży – korzyści

Odzież to rodzaj produktu, który chętnie kupujemy online. Dobre zdjęcia ubrań to dla potencjalnego klienta źródło wiedzy o jakości i cechach kupowanych przedmiotów. Profesjonalnie wykonana fotografia produktowa odzieży to podstawa udanych działań sprzedażowych w Internecie. Zdjęcia ubrań typu duch pozwolą Tobie odpowiednio zaprezentować produkt, a kupującemu – wizualnie ocenić element garderoby i dokonać zadowalających zakupów. Dlatego właściwa fotografia odzieży to klucz do budowania silnej więzi klienta i marki.

Zdjęcia produktowe – odzież w obiektywie

Nasza oferta obejmuje każdy rodzaj fotografii produktowej odzieży. Wykonamy dla Ciebie zdjęcia typu duch, które pozwolą pokazać zalety produktów. Dbamy, by fotografia odzieży spełniała oczekiwania klientów – dzięki temu nasze usługi wychodzą naprzeciw potrzebom każdej marki. To sprawia, że potrafimy stworzyć zdjęcia produktowe odzieży, które pozwolą Ci osiągać zamierzone cele sprzedażowe i wizerunkowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zdjęć produktowych odzieży, w szczególności zdjęć ubrań typu duch.

Zdjęcia do katalogu

Katalogi to podstawa kampanii odzieżowej. Dzięki fotografii katalogowej zaprezentujesz najnowsze trendy stworzone przez producenta ubrań lub projektanta mody. Tego typu zdjęcia odzieży najlepiej wypadną na neutralnym tle i w jednolitym oświetleniu. Ważne, aby pokazać ubrania z różnych stron.

W Big Studio wykonamy dla Ciebie zdjęcia sukienek i innych ubrań oraz dodatków. Zrealizujemy fotografie produktowe odzieży przeznaczone do katalogów drukowanych i sklepów internetowych. Fotografia katalogowa może być uzupełniana zdjęciami duch oraz lookbookiem.

Zdjęcia odzieży do sklepu internetowego

Sprzedając w sklepie internetowym, musisz mierzyć się z dużą konkurencją. Klientów przyciągniesz atrakcyjnymi zdjęciami produktowymi. Odzież to branża, w której jest to szczególnie ważne, dlatego nasze zdjęcia ubrań odpowiadają potrzebom estetycznym Twoich klientów. W najprostszym przełożeniu, dobre zdjęcia produktowe odzieży podniosą Ci sprzedaż! Z myślą o tym nasze studio wykonuje zdjęcia odzieży do sklepu internetowego na kilka sposobów.

Flatshot – zdjęcia odzieży na płasko

Zdjęcia flatshot, inaczej flat lay, to wykonane z góry zdjęcia produktowe odzieży ułożonej na płasko. Takie zdjęcia odzieży najlepiej sprawdzą się w przypadku ubrań o niewielkim rozmiarze – T-shirtów lub odzieży dziecięcej. Zdjęcia odzieży na płasko idealnie nadają się też dla akcesoriów takich jak szaliki, skarpety, czapki. Mamy tu więcej swobody w dobieraniu tła i rekwizytów. Wzmacnia to reklamową siłę zdjęć odzieży. Kompozycje z ubrań sfotografowanych na płasko zyskują popularność na Instagramie i innych mediach społecznościowych. Tańszą alternatywą dla zdjęć sukienek czy innych ubrań ułożonych na płasko są zdjęcia na wieszakach. Takie fotografie obecnie nie są popularne, ale w przypadku niektórych typów odzieży, m.in. sesji odzieży dziecięcej, przy dopasowanej scenerii, mogą stać się dobrym rozwiązaniem.

Zdjęcia typu duch

Zdjęcia typu duch to przestrzenne fotografie ubrań, czyli zdjęcia odzieży na niewidocznych manekinach typu duch. To atrakcyjniejsze rozwiązanie niż zdjęcia na wieszakach. Manekin do zdjęć typu duch daje podobny efekt do sesji, do której zatrudniono modelkę, a jej koszt jest niższy. Pozwala to przedstawić ubrania w sposób spójny z wcześniejszymi kolekcjami. Dzięki temu zdjęcia ubrań typu duch to optymalny wybór między jakością sesji a nakładem finansowym, a nam zapewnia jakościowe zdjęcia do katalogu czy sklepu online. Warto wspomnieć, że zdjęcia duch atrakcyjnie przedstawiają krój i sposób układania się tkaniny na ciele.

Dodatki – fotografia biżuterii i zdjęcia butów

Poza odzieżą wykonujemy także sesje akcesoriów i dodatków stylizacyjnych. W naszej ofercie znajdują się zdjęcia butów oraz zdjęcia biżuterii. Realizujemy zarówno fotografie produktowe, jak i kompozycje do zdjęć biżuterii. Możliwe jest również wykonanie zdjęć butów z udziałem modelek. Dzięki atrakcyjnej fotografii biżuterii i obuwia klienci dostrzegą jeszcze więcej zalet danego produktu, co pozytywnie wpłynie na sprzedaż.

©2014-2020 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej