Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Fotografia produktowa - Packshot

Kupując online, klienci nie mogą dotknąć produktów. Dokonują więc wyboru oczami. Dlatego fotografia reklamowa to podstawa udanych działań sprzedażowych w Internecie. Profesjonalne zdjęcia produktowe, m.in. packshoty, pozwolą Ci sprzedawać skuteczniej i sprawią, że więcej osób zainteresuje się Twoją ofertą!

Fotografia reklamowa produktu – dlaczego my?

W Big studio wykonamy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia packshotowe, zdjęcia do sklepu internetowego oraz na różnego rodzaju aukcje, takie jak zdjęcia na Allegro, eBay, Amazon.

Właściwie wykonane zdjęcia produktowe pozwolą Ci wyróżnić się wśród ogromnej konkurencji. Zdjęcia reklamowe i fotografia produktowa to nasza specjalność! Dbamy, by każde zdjęcie produktu zachęcało klienta do zakupu, by każdy packshot eksponował zalety produktu. Działamy z troską o najmniejszy detal, który potencjalnie wpływa na skuteczność fotografii reklamowej.

Nasza oferta na zdjęcia reklamowe produktów

Fotografię produktu wykonujemy w atrakcyjnych cenach bez ukrytych kosztów. Nasza oferta na sesje zdjęciowe produktów obejmuje m.in. zdjęcia produktów do sklepu internetowego, zdjęcia reklamowe na strony WWW i media społecznościowe. Robimy także zdjęcia produktowe przeznaczone do katalogów drukowanych i internetowych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zorganizujemy dla Ciebie aranżowaną fotografię reklamową produktu w całej scenerii z rekwizytami lub też z udziałem modeli.

Stworzenie kreatywnej koncepcji zdjęć reklamowych, profesjonalna realizacja zdjęć produktowych i postprodukcja – zajmiemy się każdym z tych etapów.

Zdjęcia produktowe cena

 • Poniższe ceny są orientacyjne! Różnorodność produktów oraz stopni ingerencji podczas postproduckcji nie pozawalają na stworzenie jednolitego cennika na zdjęcia produktowe, dlatego każda sesja produktowa jest wyceniana indywidualnie.
  Aby szybko uzyskać dokładną wycenę napisz do nas. W wiadomości podaj rodzaje produktów, ich ilość i liczbę zdjęć na 1 produkt oraz wskaż jakich zdjęć produktowych potrzebujesz (np. zdjęć na białym tle, reklamowe zdjęcia na Instagram, aranżowanych flatshotów etc.). W przypadku zdjęć z modelami lub zdjęć aranżowanych wskaż po czyjej stronie kwestia organizacji sesji (np. poszukiwanie modeli, miejsca na sesję, stworzenie koncepcji, budowanie scenerii i inne kwestii organizacyjne). Mile widziane zdjęcia przykładowe.
 • Nie pobieramy żadnych opłat za przekazanie praw autorskich na zdjęcia packshoty.
 • Każdy packshot obejmuje: Podstawowe przygotowanie produktu do zdjęć produktowych (m.in. podstawowe wyczyszczenie produktu z zabrudzień), kadrowanie i format plików zgodnie z oczekiwaniami klienta, na życzenie: znak wodny, nazywanie pliku dowolną nazwą.
Podane ceny są cenami BRUTTO.
Minimalna wartość zamówienia – 250 zł brutto.
do 19 zdjęć 
cena 1 zdjęcia
20 -35 zdjęć 
cena 1 zdjęcia
36 -75 zdjęć 
cena 1 zdjęcia
76 -150 zdjęć 
cena 1 zdjęcia
151 i powyżej 
cena 1 zdjęcia
Mało wymagające produkty * 35-45 zł 25-30 zł 20-25 zł 12-19 zł wycena indywidualna
Produkt złożony ** od 40 zł od 35 zł od 25 zł od 17 zł
Kompozycje. Flatshoty. Zdjęcia aranżowane. od 50 zł (cena jest uzależniona od skomplikowania kompozycji, kosztów jej budowy i użytych rekwizytów)  

* Mało wymagające produkty: matowe produkty o prostych kształtach, bez problematycznych elementów, wielkością do 40 cm x 40 cm; nie wymagające dodatkowych przygotowań i czynności, np. układań czy złożenia.

** Produkty złożony: produkty o nieregularnym kształcie; produkty odblaskowe / przezroczyste; produkty wymagające dodatkowych przygotowań (układania, złożenia, napełniania, dodatkowego czyszczenia, zawieszenia etc.); produkty trudnych do zdjęć kształtów / faktur / kolorów; produkty powyżej 40 cm x 40 cm; kilka produktów na 1 ujęciu, m.in. kompozycje.


Cennik usług dodatkowych:

 • Przygotowanie produktu pod zdjęcia (rozpakowanie, wyprasowanie, złożenie itd.): od 1 zł za produkt.
 • Szparowanie (usunęcie produktu z tła), zamiana tła: od 3 zł za 1 zdjęcie.
 • Dodatkowe efekty graficzne (dodanie cienia, odbicia, napisów itp.): od 2 zł za 1 zdjęcie.
 • Łączenie zdjęć, Focus Stacking: od 3 zł za 1 gotowe zdjęcie.

Obróbka podstawowa a wersja PRO
zdjęcia-packshot-studio packshot-buty-wrocław
 • Podstawowy retusz produktu (drobna korekta niedoskonałości produktu).
 • Tło naturalnie białe, bez szparowania (usuwania produktu z tła).
 • Podstawowa korekta kolorystyczna, wierne odwzorowanie kolorów.
 • Zaawansowany retusz produktu (usunięcie najdrobniejszych wad (np. ryz i pyłków) i niedoskonałości produktu, m.in. korekcja kształtu produktu.
 • Jednolite białe tło.
 • Zaawansowana korekta kolorystyczna i tonalna (m.in. nasycenie kolorów, kontrastu, podniesienie ostrości), wierne odwzorowanie kolorów.

Fotografia produktowa Wrocław

W Big Studio we Wrocławiu oferujemy zróżnicowany zakres usług fotograficznych. Dzięki temu zyskasz zestaw atrakcyjnych zdjęć produktu, m.in. to fotografia reklamowa do promowania Twoich produktów i usług oraz fotografia produktu do celów sprzedażowych, czyli packshot.

W zakresie zdjęć produktowych wykonamy dla Ciebie następujące rodzaje fotografii produktowej w mieście Wrocław.

Zdjęcia do sklepu internetowego – packshot

zdjęcia-na-białym-tle-wrocław

Zdjęcie produktu to istotny element w sprzedaży internetowej. Na zdjęciach packshot to produkt jest głównym bohaterem. Takie zdjęcia produktowe mają wyeksponować najważniejsze cechy produktu, i dlatego robione podobne zdjęcia na białym tle lub innym gładkim.

Packshoty są najbardziej popularną wersją zdjęć produktów do sklepów i katalogów internetowych. Zdjęcia packshotowe możemy też wykorzystać jako zdjęcia na aukcje Allegro, eBay czy Amazon.

Ponadto zdjęcia na białym tle mają niższy koszt wykonania niż kompozycje produktowe.

Stylizowane zdjęcia reklamowe

kompozycje-zdjęcia-aranżowane

Aranżowane zdjęcia reklamowe produktów to są kompozycje produktowe. Zdjęcie produktu wykonywane jest wtedy w zaaranżowanym otoczeniu z użyciem rekwizytów i akcesoriów. Niekiedy do wykonania stylizowanej fotografii reklamowej produktu tworzona jest cała sceneria, a w sesji biorą udział modele.

Kompozycje produktowe zwiększają zainteresowanie klientów ofertą – zdjęcie produktu w odpowiednim otoczeniu wywołuje w odbiorcach konkretne odczucia, dzięki czemu są bardziej skorzy, by dokonać zakupu. Do kompozycji można również zaliczyć bardzo popularne w ostatnim czasie zdjęcia flatshot, które stanowią odrębną część naszej oferty.

Flat lay i flatshot – fotografia produktu na Instagram i blog

flat-lay-zdjęcia-kompozycje

Zdjęcia flatlay, zwane inaczej flatshotami, to nic innego jak fotografia produktu wykonywana z góry. Zdjęcia flat lay przedstawiają produkty w scenerii ułożonej na płasko. Flatshoty są bardzo popularne w mediach społecznościowych. Ta metoda wykonywania zdjęć reklamowych produktów sprawdza się szczególnie wtedy, gdy tworzymy zdjęcia na Instagram lub blog. Pokazanie produktu od góry w kompozycji wraz z innymi przedmiotami, stanowi estetyczny i atrakcyjny sposób prezentowania niewielkich produktów.

Zdjęcia produktowe odzieży

produktowa-sesja-odzieżowa-wrocław

Zdjęcia reklamowe produktów, jakimi są ubrania, wymagają szczególnego podejścia. Ich zadaniem jest w prosty sposób pokazać najważniejsze właściwości kreacji i sprawić, by klient mógł ocenić, czy zakup będzie odpowiedni dla jego potrzeb. Fotografia produktowa odzieży, w odróżnieniu od lookbooków i sesji fashion, nie ma tak dużej siły reklamowej. To raczej obiektywna prezentacja produktu o dużej wartości informacyjnej dla potencjalnego klienta. Zaletą takich zdjęć produktów jest niski koszt wykonania oraz szerokie zastosowanie w aukcjach internetowych. Warto użyć ich także jako zdjęć do katalogów drukowanych lub sklepów internetowych.
Zapoznaj się z naszą ofertą na zdjęcia produktowe odzieży, m.in. bielizny, dodatków i obuwia.

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej