Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Fotografia reklamowa. Fotografia produktowa.

Kompleksowo zrealizujemy profesjonalną sesję reklamową Twoich produktów. Zadbamy o każdy detal począwszy od stworzenia koncepcji, doboru ekipy po realizację zdjęć i postprodukcję.

Fotografia reklamowa jaką wykonujemy obejmuje szeroki zakres usług, m. in. to profesjonalne zdjęcia do stron internetowych i sklepów, zdjęcia katalogowe, lookbook, zdjęcia do reklamy drukowanej. W razie potrzeby zapewnimy modelki (modela), wizażystę, fryzjera, stylistę, scenografa i rekwizyty. Po sesji zdjęcia przygotujemy do druku w ustalonym formacie oraz do publikacji w internecie.

Wycena zdjęć produktowych i reklamowych

Wyceny sporządzane są indywidualnie. Aby szybko otrzymać wstępną wycenę prosimy o przesłanie wiadomości na info@bigstudio.pl z podaniem informacji o fotografowanych produktach, ilości tych produktów, a tak samo ilości zdjęć na 1 produkt, miłe widziane zdjęcie przykładowe.

fotografia-produktowa
packshot-wroclaw
fotografia-packshot-wroclaw
fotografia-produktowa-3
fotografia-odzieży

Fotografia produktowa

Mogą być to zdjęcia produktowe na jednolitym tle (inaczej zdjęcia packshot) lub też zdjęcia aranżowane, flat lay. Jak np. zdjęcia potraw, jedzenia, napojów, kosmetyków, gdzie sesja może się bazować na samym produkcie i dodatkowo na aranżacji otoczenia, a nawet wymagać zaangażowania modeli.

CENA: podstawowy packshot od 10 zł / zdjęcie; zdjęcie aranżowane od 100 zł za zdjęcie.


Fotografia mody, Sesje modowe, Lookbook

Kompleksowo realizujemy sesje modowe zarówno w studiu jak i w plenerze. Do tego dysponujemy własnym profesjonalnym studiem i sprzętem fotograficznym.

©2014-2018 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej