Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Sesja W Prezencie

Prezent, dzięki któremu podarujesz wspomnienia

Wyjątkowe okazje wymagają od nas wyjątkowych prezentów. Kiedy szukamy upominku na specjalną okazję, chcemy wybrać coś, co zostanie w pamięci obdarowanego na dłużej i wywoła w nim pozytywne emocje. Jedną z możliwości jest zaproszenie na sesję zdjęciową​. Tego rodzaju prezent ucieszy przyszłą mamę, rodziców nowonarodzonego dziecka, a także każdą sentymentalną osobę. Sesja zdjęciowa w prezencie pozwoli uchwycić najpiękniejsze chwile i szczęśliwe momenty naszego życia. Dlaczego sesja w prezencie ​jest szczególnym upominkiem? Powstałe zdjęcia staną się piękną pamiątką, wywołującą wzruszenia i wspomnienia pełne radości.

Zaproszenie na sesję zdjęciową ​możemy podarować naszym bliskim przy wielu okazjach. Roczek, chrzciny, pierwsza komunia święta, osiemnaste urodziny czy też ślub to jedne z wielu okoliczności, gdzie sesja w prezencie ​spotka się z miłą reakcją osoby obdarowanej. Jeżeli zastanawiamy się nad oryginalną formą upominku wybierzmy voucher i zaproponujmy bliskim zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa. Sesja zdjęciowa na prezent to szczególny sposób na uwiecznianie wyjątkowych chwil.

Dowolny pakiet lub abonament na sesję zdjęciową oferowane w naszym studiu fotograficznym można nabyć w formie Zaproszenia na sesję fotograficzną.

Cennik na Zaproszenie będzie odpowiadał cennikowi w Ofertach na wybrany pakiet lub Abonament.

OPCJONALNIE: Makijaż i fryzura 150 zł, Stylista od 100 zł (płatność tylko gotówką).

UWAGA!

  1. Zaproszenie jest ważne 3 miesiące (93 dni) od daty jego wręczenia. W razie Abonamentów - 1 rok.
  2. Wysyłka Zaproszenia pocztą następuje do 2 dni roboczych i wyłącznie po 100% przedpłacie. Ponadto, do ceny zaproszenia należy doliczyć koszty wysyłki w wysokości 10 zł.
  3. Pieniądze za niewykorzystane Zaproszenie lub niewykorzystane sesje zdjęciowe zawarte w Zaproszeniu nie są zwracane.
  4. Zawieszenie, wznowienie lub przedłużene Zaproszenia dodatkowo 200 zł.
  5. Rezerwowanie terminu sesji nie później niż na 7 dni od dogodnej daty. Rezerwacja możliwa telefoniczne, mailowo lub bezpośrednio w naszym studiu.

Zadzwoń do nas t. +48 500 877 057

Sesja w prezencie
sesja_na_prezent
sesja_na_prezent_wroclaw
sesja_w_prezencie
sesje_w_prezencie

©2014-2017 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej