Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Sesja zdjęciowa na prezent

Prezent, dzięki któremu podarujesz wspomnienia

Wyjątkowe okazje wymagają od nas wyjątkowych prezentów. Kiedy szukamy upominku na specjalną okazję, chcemy wybrać coś, co zostanie w pamięci obdarowanego na dłużej i wywoła w nim pozytywne emocje. Jedną z możliwości jest zaproszenie na sesję zdjęciową​. Tego rodzaju prezent ucieszy przyszłą mamę, rodziców nowonarodzonego dziecka, a także każdą sentymentalną osobę. Sesja zdjęciowa w prezencie pozwoli uchwycić najpiękniejsze chwile i szczęśliwe momenty naszego życia. Dlaczego sesja w prezencie ​jest szczególnym upominkiem? Powstałe zdjęcia staną się piękną pamiątką, wywołującą wzruszenia i wspomnienia pełne radości.

Zaproszenie na sesję zdjęciową ​możemy podarować naszym bliskim przy wielu okazjach. Roczek, chrzciny, pierwsza komunia święta, osiemnaste urodziny czy też ślub to jedne z wielu okoliczności, gdzie sesja w prezencie ​spotka się z miłą reakcją osoby obdarowanej. Jeżeli zastanawiamy się nad oryginalną formą upominku wybierzmy voucher i zaproponujmy bliskim zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa. Sesja zdjęciowa na prezent to szczególny sposób na uwiecznianie wyjątkowych chwil.

Dowolny pakiet na sesję zdjęciową oferowany w naszym studiu fotograficznym można nabyć w formie Zaproszenia na sesję fotograficzną.

Cennik na Zaproszenie będzie odpowiadał cennikowi w Ofertach na wybrany pakiet + 25 zł za zaproszenie.

OPCJONALNIE: Makijaż i fryzura od 250 zł, Stylista 120-100 zł za stylizację.

UWAGA!

  1. Zaproszenie jest ważne 6 miesięcy od daty jego nabycia. 
  2. Wysyłka Zaproszenia następuje do 2 dni roboczych i wyłącznie po 100% przedpłacie. Do ceny zaproszenia należy doliczyć koszty wysyłki kurierem w wysokości 15 zł.
  3. Pieniądze za niewykorzystane Zaproszenie lub niewykorzystane sesje zdjęciowe zawarte w Zaproszeniu nie są zwracane.
  4. Zawieszenie, wznowienie lub przedłużenie Zaproszenia są dodatkowo płatne 200 zł.
  5. Rezerwacja terminu na sesje z conajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Rezerwacja możliwa telefoniczne lub mailowo.

Zadzwoń do nas t. +48 500 877 057

©2014-2020 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej