Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Fotografia mody. Fotografia odzieży.

Fotografia mody. Sesje LookBook. Fotografia produktowa odzieży.

Zajmujemy się kompleksową realizacją sesji modowych i reklamowych dla producentów, dystrybutorów i projektantów mody. Począwszy od koncepcji,  poprzez dobór odpowiedniej ekipy po realizację i postprodukcję. Fotografujemy ubrania, obuwie, bieliznę, akcesoria.

sesja-lookbook
fotografia-mody-wroclaw (2)
fotografia mody lookbook
fotografia mody wroclaw
sesja-odziezowa-dzieci
fotografia-odziezy
lookbook (1)
fotografia-mody-wroclaw
fotografia mody wroclaw (2)
lookbook wroclaw
fotografia mody

LookBook – fotografia odzieży, sesja zdjęciowa odzieży na modelach. 

Lookbook jest wizytówką projektantów i producentów odzieży bądź też bielizny, akcesoriów i galanterii. 

Są to zdjęcia prezentujące produkty na modelkach/modelach w całości stylizacji. Fotografie odzieży lookbook zdecydowanie najlepiej prezentują produkt i mają największy wpływ na klienta. Zdjęcia odzieży najczęściej powstają w studiu fotograficznym na neutralnym tle.

Kampania kolekcji odzieżowej. Sesja wizerunkowa.

Są to fotografie mody, celem których jest jest zaprezentowanie marki, kolekcji odzieży lub akcesoriów, a nie konkretnych produktów. Kampania kolekcji odzieżowej najczęściej wykonywana jest w charakterystycznym wnętrzu, w plenerze bądź też w dostosowanym do potrzeb sesji studio fotograficznym.

Fotografia produktowa odzieży. Fotografia odzieży na białym tle.

Są to zdjęcia odzieży do sklepów internetowych, katalogów i aukcji internetowych, najczęściej na białym tle. Fotografie produktowe odzieży prezentują konkretny sprzedawany produkt i jego detale.

Fotografie produktowe odzieży wykonujemy na kilka sposobów:

- Zdjęcia ubrań na modelu czy modelce. Są to proste zdjęcia na gładkim tle, prezentujące ubrania z różnych stron.

 

- Fotografia flatshot. Są to zdjęcia odzieży na płasko. Flatshoty mają niski koszt wykonania i spójność wykonania. Zdjęcia odzieży na płasko idealnie sprawdzają się w fotografii odzieży niemowlęcej, dzięcięcej lub ubrań niestandardowych rozmiarów. Kompozycje z produktów sfotografowanych na płasko - flat lay, falt short - rządzą na Instagramie.

flat-lay-zdjecia flat-shot-zdjecia flat-lay-shot

 

- Zdjęcia odzieży na manekinie. Tańsza alternatywą dla zdjęć typu duch. Polecamy dla takich produktów jak eleganckie garnitury, marynarki, płaszcze.

fotografia-odziezy-wroclaw

sesja-odziezy-wroclaw

©2014-2018 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej