Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Fotografia mody. Sesja odzieżowa.

Sesje LookBook. Odzieżowa sesja zdjęciowa. Fotografia produktowa odzieży.

Zajmujemy się kompleksową realizacją sesji modowych i reklamowych dla producentów, dystrybutorów i projektantów mody. Począwszy od koncepcji  poprzez dobór odpowiedniej ekipy po realizację i postprodukcję. Fotografujemy ubrania, obuwie, bieliznę, akcesoria do lookbooka, stron i sklepów internetowych, m.in. zdjęcia na Allegro, AliExpress.

Cennik: sesja odzieżowa, zdjęcia do sklepów internetowych, zdjęcia na modelce.

Wyceny sporządzane są indywidualnie. Cena sesji odzieżowej i zdjęć do katalogu lub sklepu internetowego jest uzależniona od ilości zdjęć końcowych i stopnia postprodukcji. Aby szybko otrzymać wstępną wycenę prosimy o przesłanie wiadomości na info@bigstudio.pl z podaniem informacji o fotografowanych produktach, ilości tych produktów, a tak samo ilości zdjęć na 1 produkt, miłe widziane zdjęcie przykładowe.

sesja-lookbook
fotografia-mody-wroclaw (2)
fotografia mody lookbook
fotografia mody wroclaw
sesja-odziezowa-dzieci
lookbook (1)
fotografia-mody-wroclaw
fotografia mody wroclaw (2)
lookbook wroclaw
fotografia mody

LookBook – fotografia odzieży, sesja zdjęciowa odzieży na modelach. 

Lookbook jest wizytówką projektantów i producentów odzieży bądź też bielizny, akcesoriów i galanterii.  Są to zdjęcia prezentujące odzież i akcesoria na modelkach/modelach w całości stylizacji. Fotografie odzieży lookbook zdecydowanie najlepiej prezentują produkt i mają największy wpływ na klienta. Zdjęcia odzieżowe najczęściej powstają w studiu fotograficznym na neutralnym tle.

Kampania kolekcji odzieżowej. Sesja wizerunkowa.

Są to fotografie mody, celem których jest jest zaprezentowanie marki, kolekcji odzieży lub akcesoriów, a nie konkretnych produktów. Sesja zdjęciowa kolekcji odzieżowej najczęściej wykonywana jest w charakterystycznym wnętrzu, w plenerze bądź też w dostosowanym do potrzeb sesji studio fotograficznym.

Sesja odzieży do sklepu internetowego. Zdjęcia odzieży na białym tle. 

Są to zdjęcia odzieży do sklepów internetowych, katalogów i aukcji internetowych (np. zdjęcia na Allegro i AliExpress), najczęściej na białym tle. Fotografie produktowe odzieży prezentują konkretny sprzedawany produkt i jego detale.


Sesje odzieżowe wykonujemy na kilka sposobów:

- Zdjęcia odzieży na modelu czy modelce

Są to proste zdjęcia ubrań na gładkim tle, prezentujące ubrania z różnych stron.  

- Fotografia flatshot. Zdjęcia odzieży na płasko.

Są to zdjęcia odzieży na płasko. Flatshoty mają niski koszt wykonania i spójność wykonania. Zdjęcia odzieży na płasko idealnie sprawdzają się w fotografii odzieży niemowlęcej, dzięcięcej lub ubrań niestandardowych rozmiarów. Kompozycje z produktów sfotografowanych na płasko - flat lay, falt short - rządzą na Instagramie.

flat-lay-zdjecia flat-shot-zdjecia flat-lay-shot

 

- Zdjęcia odzieży na manekinie

Tańsza alternatywą dla zdjęć typu duch. Zdjęcia odzieży na manekinie polecamy dla takich produktów jak eleganckie garnitury, marynarki, płaszcze.

fotografia-odziezy-wroclaw

sesja-odziezy-wroclaw

©2014-2020 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej