Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Małgorzata Bogudzińska

Znajdź piękno w sobie! Jestem po to, aby pokazać Ci, jak kilka makijażowych sztuczek, może sprawić, że odkryjesz swoje dodatkowe atuty. Współpracuje m.in z telewizją (Tako Media), na planach spotów reklamowych, na sesjach zdjęciowych, z modelkami.

Wykonuję makijaże ślubne, wieczorowe, okolicznościowe, korekcyjne, dzienne. Pracuję przy pokazach mody, przy sesjach komercyjnych, na eventach. Doradzam w zakresie doboru kosmetyków oraz ich zakupu. Prowadzę na zlecenia kąciki urody dla kobiet (np. Tk Maxx, Naturhouse) oraz pokazy makijażu na wieczorach panieńskich. Podchodzę do każdego zlecenia indywidualne, co sprawia, że Klientki zostają ze mną na dłużej i stale korzystają z usług. Miałam okazję poznać wielu cenionych wizażystów, m.in Magdalenę Pieczonkę, stale podnoszę swoje kwalifikacje, dla Was.

Pracuję tylko na profesjonalnych, selektywnych kosmetykach, które sama przetestowałam w różnych warunkach. Zapewniam trwałość makijażu o czym świadczą również opinie moich Klientek.

Kolorowego dnia!

CENNIK
  • Dojazd

    20zł
  • Make-up do sesji

    100zł
  • Indywidualne rabaty i inne warunki współpracy ustalamy w zależności od specyfiki zlecenia

©2014-2018 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej