Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Sylwia Wojciechowska

Absolwentka Pro Academy School of makeup - najlepszej szkoły wizażu na dolnym śląsku.

Nie mogę poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, jednak nadrabiam entuzjazmem i talentem. Wizaż od 2016 r. przerodził się w pełnoetatowe zajęcie. Obecnie cały swój czas poświęcam na zlecenia do sesji zdjęciowych, metamorfozy i makijaże okazjonalne. Współpracuję na stałe z kilkoma fotografami. Miałam też swój udział w spotach reklamowych np. promujących Credit Suisse. W cenie zapewniam odpowiednie przygotowanie cery pod makijaż, doklejenie rzęs, ewentualna regulacja brwi oraz oczywiście utrwalacze makijażu.

Każdy makijaż poprzedzam szczegółowym wywiadem z klientem. Jeżeli jest to wymagane zajmuję się również fryzurą modelki w podstawowym zakresie. Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy na terenie całej Polski. Sesje wyjazdowe i praca w plenerze są mi nie straszne.

CENNIK
  • makijaż do sesji/ślubny/okazjonalny

    100zł
  • dojazd

    20zł

©2014-2018 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej