Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Warunki rezerwacji

Studio otwarte 24h/7 bez przerw.

Studio można zarezerwować zarówno telefonicznie w Pn-Nd od 10:00 do 18:00, jak również w dowolnym czasie on-line za pośrednictwem naszego Kalendarza.

 1. Minimalny czas wynajmu wynosi 1h; w godz. od 20-00 do 8-00 min. czas - 4h.
 2. Wynajem studia w porze nocnej (od 20-00 do 8-00) możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu. Przed dokonywaniem rezerwacji on-line sali w tych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
 3. Opłata za rezerwację powinna być dokonana w ciągu 12 godzin od momentu rezerwacji sali w dniach normalnych i do 3 godzin w przypadku rezerwacji „Gorących dni”. Jeśli opłata nie zostanie dokonana do tego czasu, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.
 4. Rezerwacji on-line mogą dokonać wyłącznie użytkownicy zarejestrowani na naszej stronie internetowej.
 5. Jeżeli rezerwacja sali zostaje dokonana on-line, nie potrzebują Państwo żadnego dodatkowego potwierdzenia od managera studia odnośne rezerwacji, wyjątek stanowią rezerwacje dokonane na godziny nocne, 20:00-8:00 o których mówi punkt 4. Menedżer studia kontaktuje się tylko w przypadku pytań wymagających uściślenia. Informacje odnośnie statusu rezerwacji będą automatycznie przychodzić na e-mail wskazany podczas procesu rezerwacji.
 6. Rezerwacja wynajmu sali dokonywana jest na określony przedział czasu w określony dzień, bez względu o której godzinie Klient przybył do studia. Zakończeniem pracy w studio uważa się moment w którym wszyscy uczestnicy sesji opuszczają wynajmowaną salę.
 7. Po zakończeniu zdjęć należy zdać salę w takim stanie w jakim była przyjmowana. Należy wyłączyć sprzęt, rozstawić rekwizyty na miejsce oraz posprzątać po sobie odpadki nagromadzone podczas tworzenia sesji. Wyjście z sali powinno nastąpić nie później niż w godzinę zakończenia wynajmu studia, by nie blokować pracy kolejnym Klientom.
 8. Dziesięć minut przed końcem wyznaczonego czasu menedżer studia uprzedzi Was o kończącym się czasie oraz wejdzie do sali pięć minut przed końcem czasu wynajmu żeby przyjąć salę.
 9. Przedłużenie czasu wynajmu studia możliwe jest tylko gdy sala po zarezerwowanym czasie jest wolna. Minimalny czas, o który można przedłużyć wynajem sali to 1 godzina.
 10. W RAZIE ANULOWANIA LUB PRZENIESIENIA REZERWACJI:
 • W przypadku anulowania rezerwacji, zaliczka zostaje zwrócona Klientowi w wymiarze 50% i tylko jeżeli menedżer studia zostaje o tym poinformowany, nie później niż 72 godziny przed zarezerwowanym terminem. W innych przypadkach zaliczka nie zostaje zwrócona, natomiast istnieje możliwość przeniesienia rezerwacji na inny wolny termin.
 • Przeniesienie rezerwacji na inny wolny termin jest możliwe nie później niż 12 godzin przed wcześniej zaplanowaną rezerwacją, w przeciwnym przypadku przeniesienie rezerwacji na inny termin jest niemożliwe, a zaliczka nie zostaje zwrócona.
 • Nie podlegają przeniesieniu na inny termin rezerwacje dokonane z zastosowaniem kuponów rabatowych oraz darmowych godzin, otrzymanych w ramach promocji, konkursów, warsztatów i szkoleń.

Warunki opłat

Regulamin BIG studio

Wzór umowy najmu

CENNIK wynajmu

©2014-2017 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej