Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

sesje fotograficzne wrocław

Oferujemy usługi fotograficzne we Wrocławiu. W ofercie naszego studia znajdują sesje zdjęciowe rodzinne, sesje dzięcięce, sesje ciążowe oraz sesje kobiece, buduarowe oraz fotografia komercyjna. Posiadamy dwie sale - Loft i Dream zaaranżowane specjalnie do sesji zdjęciowych. Obejrzyj zdjęcia naszych sal i sam zdecyduj, która bardziej Ci odpowiada! Na życzenie klienta możemy także wykonać sesję w plenerze lub innym miejscu , do którego klient ma dostęp.

Działamy kompleksowo

Po wykupieniu pakietu na sesję zdjęciową we Wrocławiu nie musisz się niczym martwić. Wystarczy, że zarezerwujesz odpowiedni dla Ciebie termin, a my zajmiemy się całą resztą. Nasz doświadczony fotograf doskonale się Tobą zaopiekuje. Nie musisz nic wiedzieć o fotografii czy modelingu, aby otrzymać zdjęcia jak z okładek magazynów. Jesteś u nas Gościem i zostaniesz obsłużony kompleksowo.  

Rekwizyty do sesji zdjęciowych

Sesje zdjęciowe we wrocławskim BIG Studio to doskonała zabawa, w trakcie ich trwania możesz zmieniać stylizacje oraz korzystać z licznych, dostępnych rekwizytów. Dzięki temu otrzymasz różnorodne zdjęcia, które zachwycą Ciebie i Twoich bliskich. Poinformuj fotografa jeśli masz własny pomysł - razem na pewno stworzycie wspaniałą sesję.  

Jeżeli masz w planach wykonanie kilku sesji zdjęciowych (np. ciążowa + noworodkowa), warto zastanowić się wykupem abonamentu. W takim przypadku cena za pojedynczą sesję jest mniejsza niż przy zakupie osobnych pakietów. 

Sesja na prezent

Sesja fotograficzna we wrocławskim BigStudio to także doskonały pomysł na prezent. Wybierasz tylko pakiet (zakres usług), a termin i salę rezerwuje już osoba obdarowana. Przygotujemy dla wybranej osoby eleganckie zaproszenie z dedykowaną treścią, które możesz odebrać od nas osobiście lub wyślemy je pocztą pod wskazany adres. Sesja zdjęciowa będzie udanym prezentem z okazji urodzin, rocznicy czy ślubu.

©2014-2017 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej