Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Fotografia mody - Lookbook

Fotografia mody jest szeroką dziedziną fotografii reklamowej. Obejmuje duży zakres zagadnień takich jak zdjęcia fashion, fotografia glamour czy beauty. Konkurencja w branży jest ogromna, dlatego dobrze wykonane zdjęcia ubrań to konieczność, by utrzymać się na rynku. Projektantom mody i sklepom odzieżowym trudno się przebić bez właściwej prezentacji. Fotografia fashion pomoże Ci wyróżnić się wizualnie!

Sesja modowa z profesjonalistami

Big Studio to miejsce, w którym pracują specjaliści od fotografii modowej, produktowej i reklamowej. Zajmujemy się m.in. kompleksową realizacją sesji fashion dla producentów, dystrybutorów i projektantów ubrań. Fotografia odzieży, sesja lookbook czy zdjęcia odzieży na modelce to nasza specjalność. Współpracując z nami, możesz liczyć na organizację sesji od stworzenia koncepcji do postprodukcji. Z naszą pomocą stworzysz nie tylko lookbook z ubraniami, ale też dodatkami – butami, biżuterią czy bielizną.

Fotografia modowa – cennik

Do każdego zadania znajdujemy odpowiednie podejście, dlatego ostateczny koszt usług również ustalamy indywidualnie. Cena za zdjęcia mody uzależniona jest od złożoności projektu. Uzyskanie zadowalającego efektu końcowego wymaga odpowiedniego nakładu pracy, dlatego na ostateczny koszt za zlecenie wpływa złożoność projektu i postprodukcja.

Fotografia mody – oferta

Dzięki zróżnicowanej ofercie Big Studio klienci zyskują zestawy zdjęć, które pozwalają im realizować udane przedsięwzięcia i zwiększać zainteresowanie produktami. Obok klasycznej fotografii odzieży popularnością cieszą się zdjęcia typu duch, które stanowią osobną część naszych usług.

Lookbook

Prawdziwą wizytówką projektantów i producentów odzieży, bielizny, akcesoriów i galanterii jest lookbook. Taka forma zdjęć ubrań zwykle prezentuje jedną kolekcję. Często uzupełnia, a nawet zastępuje zdjęcia katalogowe. Są to obrazy pokazujące odzież i akcesoria na modelkach lub modelach w całości stylizacji, niekiedy w ciekawym otoczeniu. Lookbook zdecydowanie najlepiej prezentuje produkt i ma największy wpływ na odczucia klienta. Sesje lookbook najczęściej odbywają się w studiu fotograficznym na neutralnym tle czy też w zaaranżowanej przestrzeni.

Fotografia fashion

Twoim celem jest zaprezentowanie marki, kolekcji ubrań lub dodatków, a niekoniecznie konkretnych produktów? Skorzystaj z sesji modowej, która pozwoli pokazać Ci się od najlepszej strony. W odróżnieniu od zdjęć produktów fotografia modowa może dotyczyć całych zestawów lub ogólnych koncepcji. Sesję fashion możemy dla Ciebie wykonać w charakterystycznym wnętrzu, w plenerze bądź też w dostosowanym do potrzeb sesji studio fotograficznym. Pomożemy Ci dopasować wybór otoczenia w celu uzyskania konkretnego efektu. Wiemy, jak sprawić, by zdjęcia fashion stały się kluczem do serc Twoich klientów.

Kampania kolekcji odzieżowej

Jeśli pracujesz nad kampanią konkretnej kolekcji odzieżowej, profesjonalna fotografia mody będzie niezbędna, by zainteresować odbiorców. Celem takich sesji jest zaprezentowanie Twojej marki, kolekcji odzieży, bielizny, butów czy dodatków w sposób przemawiający do odczuć estetycznych odbiorców. Aby to zrobić, zdjęcia fashion muszą być dopięte na ostatni guzik. Kampania modowa to skuteczny sposób, aby potencjalni klienci dowiedzieli się o Twojej nowej kolekcji odzieży i ją pokochali. Dzięki właściwym fotografiom zainspirujesz swoich klientów.

Oprócz zdjęć lookbookowych i fotografii modowej do katalogu czy sklepu internetowego stworzymy dla Ciebie reklamowe zdjęcia mody na Instagram, Pinterest i inne serwisy społecznościowe. Dbamy, by efekty były zgodne z wizerunkiem i koncepcją marki. Doradzimy także, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Twoich produktów.

Zdjęcia odzieży na modelach

Sesje modowe są niemożliwe do zrealizowania bez zdjęć odzieży na modelach. Produkty zaprezentowane na konkretnej osobie to najlepszy sposób na wyeksponowanie ich najważniejszych cech. Pozwala to stworzyć właściwy obraz marki i konkretnych ubrań lub dodatków. Tak wykonana fotografia mody pokaże potencjalnemu odbiorcy, jak wyglądają oglądane sukienki lub buty z różnych stron. Podkreśli estetykę dodatków i charakter biżuterii. Zdjęcia odzieży na modelce to szczególnie istotny element udanej kampanii. Odpowiedni dobór osób i charakteryzacji pomoże potencjalnym klientom, oglądającym zdjęcia ubrań, podjąć świadomą decyzję,.

©2014-2020 GenericTrade Sp. z o.o.

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej