Facebook Analytics

obszar wielkich możliwości
dla twoich idei

Studio fotograficzne do wynajęcia Wrocław

Оренда фотостудії

Oferujemy wynajem studia fotograficznego we Wrocławiu. Na czas sesji zdjęciowych do dyspozycji oddajemy dwie przestronne sale o powierzchni 85 m2 każda, w różnych aranżacjach. Duża powierzchnia sal, brak kolumn, możliwość fotografowania w świetle zastanym, dzięki szeregu dużych okien pozwala na rozwinięcie wizji każdego fotografa. Każda z sal studia do wynajęcia we Wrocławiu wyposażona jest w profesjonalny sprzęt fotograficzny, który jest przydatny podczas każdej sesji zdjęciowej. Dodatkowo do dyspozycji wynajmujących oddajemy lampy błyskowe, modyfikatory światła i rekwizyty umożliwiające realizacje różnorodnych wizji. Dobrze wyposażone studio do wynajęcia to podstawa każdej sesji, fotografom, którzy ze względu na wąski zakres działalności nie mają potrzeby utrzymywania własnego studio, my zapewniamy jego dostępność. Studio fotograficzne do wynajęcie stwarza doskonałe warunki do pracy. Znajduje się w wydzielonej części studia, zapewniając doskonałe, swobodne warunki do realizacji różnorodnych sesji.

Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu!

Oprócz oferty wynajmu studia fotograficznego we Wrocławiu oferujemy również przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej przez własnych fotografów we Wrocławiu. W ofercie tej znajduje się m.in przeprowadzenie sesji zdjęciowej rodzinnej, dziecięcej, sesji niemowlęcej, a także sesji brzuszkowych. BIG studio oferuje również zakup sesji zdjęciowych na prezent, rocznych abonamentów, a także eleganckich fotoksiążek, które stanowią wspaniałą pamiątką na lata.

Cennik wynajmu studia fotograficznego

©2015-2022 BIG STUDIO

Wszystkie zdjęcia i publikacje zamieszczone na stronach www.bigstudio.pl posiadają ochronę prawno-autorską. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych w bigstudio.pl w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.Dowiedź się więcej